58 776 20 81
betkrusz@betkrusz.pl

poniedziałek-piątek 8:00-16:00
sobota, niedziela: nieczynne

KOSTKA GRANITOWA

Kostka granitowa, którą oferuje Państwu firma Betkrusz Polska Sp.z o.o. to modny i trwały element wykorzystywany do budowy dróg, podjazdów, chodników. Dlaczego coraz częściej widujemy ją w centrach naszych miast i dlaczego warto wybrać właśnie ten rodzaj wykończenia własnego ogrodu? Kostki granitowe cechują się wysoką trwałością – jest to materiał szczególnie odporny na mróz, nacisk, ścieranie, a także nie wymagający żadnej konserwacji. Na lata zachowuje swój naturalny kolor, co w sposób zdecydowany odróżnia go od kostki produkowanej z betonu, która pod wypływem czynników atmosferycznych z czasem wybarwia się i traci na swoim uroku. Kostka granitowa bardzo długo zachowuje swe właściwości – nawet po wieloletnim wykorzystaniu może być ponownie użyta w innym miejscu nie tracąc nic na swych właściwościach. Idealnie komponuje zarówno w ogrodach nowoczesnych, jak i tych bardziej tradycyjnych. Dzięki uniwersalnej kolorystyce pasuje niemal do każdego koloru elewacji.

Naszą kostkę granitową produkujemy ze skał pochodzących z naturalnych złóż granitu ze Strzegomia, z południa naszego kraju. Wyroby te posiadają wszelkie atesty i normy dopuszczające do użytku na rynku polskim.

W swej ofercie posiadamy kostkę w kolorach: szarym, szaro-żółtym, czerwonym oraz czarnym w standardowych wymiarach: 4/6, 8/11 i 15/17.

Kostka 4/6 polecana jest na wszelkie ciągi piesze – przydomowe ścieżki czy też opaski wokół domu. Dzięki swojej wydajności – z jednej tony kostki można ułożyć aż 8,5 m2 powierzchni! – nie obciąża znacznie budżetu kupującego.

Kostkę 8/11 polecamy szczególnie na podjazdy samochodowe – wymiar przy odpowiednim ułożeniu kostki gwarantuje trwałość ciągu jezdnego. Kostka ta sprawdza się także jako obrzeże do chodnika wykonanego z kostki 4/6.

Kostka 15/17 często wykorzystywana jest jako obrzeże dla ciągów pieszych oraz jezdnych, a także jako murek oporowy.

Swoją kostkę granitową pakujemy w jednorazowe worki typu big-bag.

Na specjalne zamówienie jesteśmy w stanie wykonać kostkę w innych wymiarach.

Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Sprzedaży, który pomoże Państwu w doborze odpowiedniej dla Państwa wielkości kostki

MOŻLIWOŚCI
WYKORZYSTANIA
WYMIARWYDAJNOŚĆ Z TONYKOLORY
Kostka na chodniki i ścieżki
oraz podjazdy
4/6

8,5 m2

SZARY, SZARO-ŻÓŁTY
CZERWONY, CZARNY
BOHUS, GNEJS
Kostka na chodniki i ścieżki
oraz podjazdy
8/11

4,5 m2

SZARY
SZARO-ŻÓŁTY
CZERWONY
CZARNY
Kostka na murki oraz
służąca jako obrzeże
15/17

2,5 m2
SZARY
CZERWONY
Kostka służąca jako
obrzeże
15/17/8

5,3 m2

SZARY
CZERWONY